konsVivian Broughton’un Bireysel Terapi Bağlamında ”KONSTELASYON ÇALIŞMALARI” isimli kitabı Konstelasyon Danışmanlık sponsorluğunda yayımlanmıştır.

Vivian’ın konstelasyon çalışmaları alanında ciddi bir ihtiyacı karşılayan bu kitabında konstelasyon çalışmalarının gerek psikoterapi gerekse organizasyonlar, şirketler, politika gibi daha geniş düzlemlerde uygulanışı da dâhil olmak üzere birçok şeyi kucağınızda bulacaksınız. Konstelasyon çalışmalarının, gerek güncel teorik bilgileri gerekse pratik uygulamaları ile ilgili son derece zengin paylaşımlar içeren bu kitabı, öğrencilerim başta olmak üzere herkese tavsiye ediyorum.

Göksel Karabayır,
Konstelasyon Kolaylaştırıcısı ve Eğitmeni

“Okuyuculara, konstelasyon çalışmasının karmaşıklığını anlamamız için gereken temel kavramları sade bir şekilde sunan mükemmel bir kitap.

İnsan ruhunu anlamaya dair bu yeni ve önemli yaklaşımın kuram ve uygulaması hakkındaki farklı bakış açılarını hassas bir şekilde bütünleştiriyor. Kitap, tamamen nesillerarası bir bakış ve danışanlarla bu yöntemle çalışmanın temelleri hakkında psikoterapistler ve danışmanlar için yararlı bir giriş niteliğinde.“

Profesör Dr. Franz Ruppert,
Travma, Bağlanma ve Aile Konstelasyonları kitabının yazarı.


Kitap siparişi vermek için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurun, kargo ile adresinize gönderelim.

  Adınız ve Soyadınız*

  E-posta Adersiniz*

  Telefon Numaranız*

  Adresiniz*

  Notunuz

  zp8497586rq
  zp8497586rq