Yaklaşan Etkinlikler

There are no upcoming events.

Duyurular

 

                                    UKDEM

Uluslararası Konstelasyonlar Danışmanlık  Merkezi

Vivian Broughton ile Kimlik Temelli Semineri 22-23 Eylül 2018

 

 

 

 

 

 

Kim olduğumuzu kavrama ve Niyet Metodu ile yapılan çalışmaların kimliğimiz üzerindeki etkisi

 

Kimlik konulu Seminer,  Prof. Dr. Franz Ruppert tarafından geliştirilmiştir.

Kimliğimiz kim olduğumuzdur ve paradoksal olan dolanık olmaya en açık olduğumuz en erken dönemimizde oluşur. Bu durumun büyük etkileri kendisini kim olduğumuz algısında, yaşamda başarabilme yetisinde, kurulan ilişkilerde veya kendinden hoşnut olup olmama halinde gösterir.

 

 

Seminer tarihi: 22 Eylül-23 Eylül 2018

 

Seminerimiz İngilizce – Türkçe (ardışık çeviri) olarak gerçekleşecektir.

Çalışma Saatleri: 10:00 – 17:00

Öğlende 1 saat ara verilecektir.

Seminerde 10 kişinin kişisel konstelasyon çalışması yapılacaktır

 

 

 

Kayıt için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

 

Çalışma Yeri

Mete Cd. Park Apt. No:24 Kat:6 Gezi Parkı Karşısı Taksim/İstanbul

 

 

Vivian Broughton Kimdir?

 

Uygulayıcı Vivian Broughton, 2005 yılından beri Prof.Franz Ruppert’le çalışan yaklaşık 30 yıllık bir tecrübeye sahip olan bir psikoterapisttir. Bu alanın en önemli ve deneyimli uygulayıcılarındandır. Derslerini, Londra, İstanbul ve Singapur’da İngilizce olarak vermektedir.

 

Bireye Odaklı Danışmanlık ve Gestalt Psikoterapi alanlarında Londra’da Metanoia Psikoterapi Eğitim Enstitüsü’nde 1986-1992 yılları arasında eğitim alıp mezun olmuştur. Bireysel psikoterapi, süpervizyon ve danışmanlık alanlarında 1989’de ilk önce Sheffield ve sonrasında da Somerset, İngiltere’de çalışmıştır.

 

Bert Hellinger’in çalışmalarına 1995’te ilgi duymaya başlamış ve Aile Konstelasyonları alanında birçok çalıştay, seminer  ve konferansa katılmıştır. Aile Konstelasyonları konusunda  İngiltere’de 2000’den 2011’e kadar, başlangıçta Dr. Albrecht Mahr tarafından ve 2005’ten itibaren kendisi tarafından yönlendirilen programlar organize etmiştir. Aile konstelasyonu alanında önde gelen birçok uygulayıcının, Prof.Dr.Franz Ruppert’de dahil  İngiltere’de çalışmasını organize etmiştir. 2005’ten 2011 yılına kadar aile konstelasyonları seminerleri vermiştir.

 

2005’ten itibaren  Franz Ruppert’in çalışmalarını deneyimlemiş ve onun çalışmaları üzerinde derin bir etki bırakmıştır. Şu andaki çalışmaları, Ruppert’in teorilerini ve uygulamasını (Multi- Jenerasyon ) takip eder nitelikte olup nesiller arası ve bireysel bağlanma  konusuna odaklıdır.

 

Insa Sparrer’ın Miracle, Solution & System  kitabının ve  Franz Ruppert’in tüm kitaplarının (Trauma, Bonding & Family Constellations  ve Splits in the Soul: Integrating Traumatic Experiences  ve 2012’de yayınlanan en son kitabı Symbiosis and Autonomy’nin)  İngilizce çevirisini yayına hazırlamıştır.

 

Konstelasyon metodunun özel bire-bir danışmanlıklarında kullanılması konusunda özel bir çalışma yapmış ve Konstelasyonlar hakkında nitelikli İngilizce kitaplar yayınlanması amacıyla 2010’da John Mitchell ile birlikte başlattığı Green Balloon Publishing tarafından yayınlanan ilk kitabı “Bireysel Danışmanlık Bağlamında Konstelasyon Çalışmaları’nı tamamlamıştır.

Bilen Alan Uluslararası Konstelasyonlar Dergisi’nin Danışma Kurulu’nda 2004’ten 2012’ye kadar görev üstlenmiştir.

 

**Bu e-maili ilgileneceğini düşündüğünüz kişilere lütfen iletiniz.

 

UKDEM

Uluslararası Konstelasyonlar Danışmanlık Merkezi

 

Tel     : +90 533 399 27 52   Tel     : +90 212 245 29 42

+90 532 612 85 17                  +90 224 245 20 75

 

Email : info@konstelasyon.com    www.konstelasyon.com   www.gokselkarabayir.com

 

Bizden mail almak istemiyorsanız lütfen bildiriniz.

 

UKDEM