Yaklaşan Etkinlikler

There are no upcoming events.

Duyurular

Vivian Broughton ile ”Çok Nesilli Travma Konstelasyon Çalışması”

 

Kim Olduğumuzu Kavrama ve Niyet Metodu ile Çalışma Teknikleri

Çalışma tarihi:  20-21 NİSAN 2019

Seminerimiz İngilizce – Türkçe (ardışık çeviri) olarak gerçekleşecektir.

Çalışma Saatleri: 10:00 – 17:00

Öğlende 1 saat ara verilecektir.

 

Seminerde 10 kişinin kişisel konstelasyon çalışması yapılacaktır. Çalışma yapmak isteyenlerin kayıt yaptırmasını rica ederiz.

Katılım ücreti : 1150 TL + KDV

Kişisel çalışma ücreti: 1450 TL + KDV

Kayıt için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

 Çalışma Yeri

Mete Cd. Park Apt. No:24 Kat:6 Gezi Parkı Taksim/İstanbul

  Vivian Broughton Kimdir?

Uygulayıcı Vivian Broughton, 2005 yılından beri Prof.Franz Ruppert’le çalışan yaklaşık 30 yıllık bir tecrübeye sahip olan bir psikoterapisttir. Bu alanın en önemli ve deneyimli uygulayıcılarındandır. Derslerini, Londra, İstanbul ve Singapur’da İngilizce olarak vermektedir.

Bireye Odaklı Danışmanlık ve Gestalt Psikoterapi alanlarında Londra’da Metanoia Psikoterapi Eğitim Enstitüsü’nde 1986-1992 yılları arasında eğitim alıp mezun olmuştur. Bireysel psikoterapi, süpervizyon ve danışmanlık alanlarında 1989’de ilk önce Sheffield ve sonrasında da Somerset, İngiltere’de çalışmıştır.

Bert Hellinger’in çalışmalarına 1995’te ilgi duymaya başlamış ve Aile Konstelasyonları alanında birçok çalıştay, seminer  ve konferansa katılmıştır. Aile Konstelasyonları konusunda  İngiltere’de 2000’den 2011’e kadar, başlangıçta Dr. Albrecht Mahr tarafından ve 2005’ten itibaren kendisi tarafından yönlendirilen eğitimler organize etmiştir. Aile konstelasyonu alanında önde gelen birçok uygulayıcının, Prof.Dr.Franz Ruppert’de dahil  İngiltere’de çalışmasını organize etmiştir. 2005’ten 2011 yılına kadar aile konstelasyonları eğitimi vermiştir.

2005’ten itibaren  Franz Ruppert’den yoğun olarak eğitim görmüş ve onun çalışmaları üzerinde derin bir etki bırakmıştır. Şu andaki çalışmaları, Ruppert’in teorilerini ve uygulamasını takip eder nitelikte olup nesiller arası ve bireysel bağlanma konusuna odaklıdır.

Insa Sparrer’ın Miracle, Solution & System  kitabının ve  Franz Ruppert’in tüm kitaplarının (Trauma, Bonding & Family Constellations  ve Splits in the Soul: Integrating Traumatic Experiences  ve 2012’de yayınlanan en son kitabı Symbiosis and Autonomy’nin)  İngilizce çevirisini yayına hazırlamıştır.

Konstelasyon metodunun özel bire-bir seanslarında kullanılması konusunda özel bir çalışma yapmış ve Konstelasyonlar hakkında nitelikli İngilizce kitaplar yayınlanması amacıyla 2010’da John Mitchell ile birlikte başlattığı Green Balloon Publishing tarafından yayınlanan ilk kitabı “Bireysel Terapi Bağlamında Konstelasyon Çalışmaları’nı tamamlamıştır.

Bilen Alan Uluslararası Konstelasyonlar Dergisi’nin Danışma Kurulu’nda 2004’ten 2012’ye kadar görev üstlenmiştir.