Dr. Jane Peterson

Dr.Jane Peterson İnsan Sistemleri Enstitüsü’nün kurucusu ve direktörüdür. Asya, Brezilya, Meksika, Kanada, Avrupa ve A.B.D.’de sistem konstelasyonları alanında uluslararası çapta tanınmış bir eğitmendir. Dr. Peterson Bilen Alan Dergisi’nin Danışma Kurulu üyesi, editörü ve katkı sunan yazarlarındandır. Usta NLP uygulayıcısı, sertifikalı klinik hipnoterapist, sertifikalı profesyonel davranış koçu ve Aile Firma Enstitüsü, Ulusal Profesyonel Kadınlar Birliği, Amerikan Danışmanlık Derneği üyesi olmasının yanı sıra Fielding Üniversitesi’nden İnsan ve Organizasyon Sistemleri konusunda doktora sahibidir. Jane Organizasyon Konstelasyonları, Somatik Görselleme ve Aile & Sistemik Konstelasyonlar konularında eğitimler vermektedir.

İlk 2005 yılında konstelasyon çalışmalarında ABD Konferansı’nı düzenledi. Enstitüsü, Somatik Görüntüleme ve organizasyonel konstelasyon eğitimi de dahil olmak üzere sistemik konstelasyon çalışmaları konusunda eğitimler vermiştir. Enstitü şu anda ondördüncü yıl eğitim programlarını sunuyor. Jane, 2006-2012 yılları arasında Knowing Field Journal’da yardımcı editör ve danışman olarak görev yaptı ve Journal’da konstelasyon çalışmalarına yaklaşımı hakkında birkaç makale yayınladı.

Profesyonel kariyerine Fortune 500 yüksek teknoloji firmasında yönetici ve mühendis olarak başladı ve şirket ortamındaki liderlere yönelik talepleri ilk elden biliyor. Bir konstelasyon kolaylaştırıcısı olma sürecinde profesyonel bir seramik heykeltıraştı ve Perulu mistik Américo Yábar ile şamanizm okudu. Jane, Nöro-dilbilimsel Programlama uzmanı, Sertifikalı Klinik Hipnoterapist, Sertifikalı Profesyonel Davranış Koçu ve Amerikan Danışmanlık Derneği üyesidir. Fielding Graduate University’den İnsan ve Organizasyon Sistemleri alanında doktora derecesine sahiptir ve Sosyal İnovasyon Enstitüsü’nde akademik araştırmacıdır.

UKDEM / Uluslararası Konstelasyon Danışmanlık Merkezi - 2024 Tüm hakları saklıdır.

BİZE ULAŞIN

Randevu ya da çalışma takvimiyle ilgili bilgi almak isterseniz hiç çekinmeden bize yazın.

Gönderiliyor

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

X